סידורי הושבה

לא פעם הגעתם לאירוע ולא ידעתם איפה לשבת, איפה יש מקום פנוי או האם יש מקום בדיוק לכל בני המשפחה שבאו איתכם. לא פעם חיפשתם אחר מקום הישיבה שהוקצב עבורכם עוד לפני האירוע והחיפוש אחר השולחן התיש אותכם. לרוב כדי לסגור את הפינה הזו, פותחים שולחן רזרבה שלא לצורך וההוצאה גדלה שלא לצורך.

לשם כך אנחנו ברויאליטי נסדר מראש את מקומות הישיבה בהתאם להערות והבקשות שלכם, נלווה את האורחים לשולחן ונושיב אותם.

סידורי הושבה – הפתרון לחיסכון בהוצאות מיותרות

זה לא סוד שעלויות האירועים הפרטיים הן גבוהות ורבות וחלקן הגדול נעוץ במחיר המנה למוזמן. השימוש בשירות סידורי ישיבה שלנו מאפשר לצמצם ולחסוך בעלויות אלו, בין היתר בעזרת תכנון יעיל של סידור ההושבה, תכנון מקומות הישיבה באירוע מראש והושבה ממוחשבת באירוע שמאפשרת להימנע מכל המבוכה, חוסר הסדר, והכי חשוב, מהוצאות כספיות מיותרות!

באירוע עצמו אנו משתמשים בתוכנה ייחודית שלנו שפותחה בטכנולוגיה מיוחדת המאפשרת גמישות באשר לסידורי ההושבה של האורחים ומניעת פתיחת שולחנות “רזרבה”.

שירות זה מאפשר לכם להתנהל ולהתחייב מראש מול מקום האירוע על מספר מנות ריאלי ובאירוע עצמו מאפשר את סידור ההושבה ללא הטרדת בעל השמחה או בני משפחתו, ללא עוגמת נפש של אורחים שאינם מוצאים את מקומם או שמקומם נתפס על ידי אחרים שהגיעו לאירוע ללא הודעה.

פתרונות בזמן אמת

צוות הדיילות נמצא בעמדה בכניסה לאירוע ומושיב את המוזמנים בעזרת שימוש במערכת ממוחשבת, חדישה וייחודית שפותחה על פי סטנדרטים גבוהים ומאפשרת את ניהול מקומות הישיבה באירוע והושבה “און ליין” של המוזמנים, לאחר קליטת כל מוזמן שמגיע למקום באמצעות עמדת רישום .

הושבה מסוג זה ידידותית לכלל האורחים, כאשר במידה ויש צורך בעריכת שינויים בסידורי ההושבה, הם מתבצעים באותו הרגע ובקלות יתרה.
ניתן לקבל דו”ח מעודכן בכל שלב של האירוע שמשקף את כמות המוזמנים שהגיעו, ולפי זה אף לתכנן את תחילת הערב ולהתחיל את החופה כאשר מרבית המוזמנים ישנם.

חשוב לזכור כי תכנון וניהול נכון של מקומות הישיבה באירוע, ובפרט ההושבה הממוחשבת מוביל לחסכון כספי משמעותי בעלויות האירוע, כמו גם ההימנעות מהתרוצצויות וכאבי ראש בזמן האירוע כך שתוכלו ליהנות לאורך כל הערב.

אנחנו פה לכל שאלה או בקשה
Powered by