הפקת אירועים

ארגון אירוע מוכתר בימינו למשימה לא פשוטה והמשקל שניתן לניהול אירוע עלה משמעותית בשנים האחרונות. ניהול וארגון אירוע אינו מתחיל ונגמר רק במציאת הספקים השונים וקביעת תאריך לאירוע, אלא ניהול וארגון אירוע מתחיל בשלב חשיבה של סגנון האירוע הרצוי (אירוע באולם, בגן, בטבע או בים). לאחר מכן, יש לקבוע את התקציב שאותו אתם מעוניינים להקצות לטובת האירוע ורק לאחר מכן ניתן להתחיל לאתר נותני שירות שיתאימו לאירוע שלכם.

ענף האירועים הינו ענף רווי במידע עשיר באינפורמציה, לעיתים בעל האירוע עשוי להתבלבל במידע יתר ועשוי לטעות בבחירת הספקים השונים. כבעלי מקצוע אנו רוצים להקל עליכם ולעשות סדר בלאגן, ובשלב הזה חשוב שתסמכו עלינו.

החלטתם להתחתן או לחגוג בר מצווה, בת מצווה או אפילו ברית ואתם רוצים שהאירוע שלכם ישאיר זיכרון מתוק וחוויה בלתי נשכחת?

כדאי להתייעץ עם מנהל אירועים או מפיק אירועים שיסייע לכם במלאכה.

ארגון וניהול אירוע פרטי

בפגישה הראשונה שלנו יחד אתכם, נקשיב לרצונות שלכם ונבין את הרצונות והצרכים שלכם ובהתאם לתקציב נבנה אירוע שיתאם למה שחלמתם.

כדי ליצור אווירה ייחודית המתאימה בדיוק לסגנון שלכם, יש לבחור בקפידה את נותני השירותים השונים. אנו עובדים עם מגוון רחב של נותני שירות. כך נוכל להבטיח התאמה של ספק שיתאים לכם.

הקפדה על הפרטים הקטנים, רמת ביצוע גבוהה, תכנון מוקפד, תיאום בין כל הגורמים וליווי של כל התהליך יוריד מכם את נטל התכנון, יעשה עבורכם סדר בעודף המידע שקיים בשוק והכי חשוב יבטיח לכם אירוע בלתי נשכח.

מה שנשאר לכם זה להגיע לאירוע וליהנות עם האורחים.

חתונת בזק

ארגון חתונה זה אינו דבר פשוט והמורכבות גדלה כאשר רוצים לארגן חתונה בפרק זמן קצר. לארגון חתונה ברגע האחרון יש יתרונות רבים שהעיקרי ביניהם הוא החיסכון בעלויות, בדומה לכל דבר אחר שסוגרים ברגע האחרון. רבים מהספקים יסכימו להוריד עלויות או לשדרג את השירות שניתן וזאת כדי לסגור אירוע ביום פנוי שיש להם. לצד יתרון בולט זה ישנה עבודה רבה שצריך להספיק בפרק זמן קצר: רישום ברבנות, קביעת מסגרת תקציב, בחירת מקום האירוע, בחירת עיצוב למקום, איתור הספקים המתאימים בדיוק לצרכים שלכם ובחירתם (די גיי, צלם, קיטרינג), הזמנות,  אישורי הגעה וסידורי ישיבה, שמלת כלה, חליפת חתן, איפור, עיצוב שיער, רכב, והרשימה מתארכת.

תנו לנו להוריד לכם את הלחץ לקראת היום הגודל!

אנחנו פה לכל שאלה או בקשה
Powered by