אישורי הגעה

אישור הגעה מול האורחים לאירוע שלכם, הוא צעד חיוני על מנת שתוכלו לקבל תמונה מדויקת ומלאה לגבי מספר המוזמנים אשר מתכננים להגיע לאירוע המיוחל.

אימות מספר המוזמנים לאירוע יחרוץ גורל לחסכון או להפסד כסף ולכן כדאי לעשות צעד זה. מאחר ואתם עמוסים בהכנות לאירוע השנה, עדיף להשאיר את מלאכת אישורי ההגעה לחברה שלנו שמתמחה במשימה ויודעת להפיק את המידע המלא מהאורחים שלכם.

מאחר ואנחנו גוף נייטרלי ולא מעורב באופן ישיר עם האורח שלכם, תשובתו תהיה כנה ולא מתחמקת או לא נכונה. האורח ירגיש יותר בנוח להגיד את אשר על ליבו למישהו חיצוני ולא לחבר או מישהו מהמשפחה. מעבר לכך אנו חוסכים לכם את הזמן לביצוע שיחות אלה, וכשיש מאות אורחים, הזמן הוא חשוב ביותר.

מה אנחנו בעצם מציעים?

השיחות מבוצעות על ידי צוות טלפניות/ים מנוסים ואדיבים אשר נותנים מענה למוזמנים לכל שאלה שצצה בנוגע לאירוע. אין מדובר באישור הגעה אוטומטי על ידי מענה קול, מסרון או אישור באינטרנט.

אנחנו לא מגבילים בכמות השיחות המבוצעות לכל מוזמן. במידה ולא תפסנו את אחד המוזמנים, נמשיך ליצור עמו קשר עד להתקשרות מלאה.

האישורים הטלפוניים מתבצעים ממספר טלפון מזוהה ולא חסום, מה שמונע אי מענה מצד מוזמנים רבים שאינם ששים לענות לשיחה לא מזוהה, ולכן לעיתים לא ניתן לאתר אותם טלפונית.

ההקפדה שלנו על טיב השיחות נובעת מכך שאנו מאמינים כי בהיותנו הגוף המייצג את בעלי השמחה, התחושה אותה אנחנו משדרים בשיחה מעידה על בעלי השמחה ואופי האירוע, ומוסיפה כמובן את אותו נופך יוקרתי לאירוע שלכם.

בנוסף, קיימת חשיבות רבה בבחירת המועד בו אנו עורכים  אישורי הגעה לחתונה או לאירוע. מדוע? במידה ועורכים את אישור ההגעה במועד שהוא רחוק יחסית מיום האירוע, רוב התשובות  שתקבלו יהיו מטעות ולא מדויקות או שהמוזמנים יבקשו שתצלצלו אליהם במועד קרוב יותר לאירוע.

אנחנו פה לכל שאלה או בקשה
Powered by